На АЗС дешевшає пальне: яка зараз його середня вартість
Актуальні ціни у мережах АЗС
Станом на 13 грудня, на автозаправних станціях в Україні знизили ціни на пальне. Середня ціна на бензин А-95 знизилася на 29 копійок і становить 52,67 грн за літр, бензин А-95 преміум здешевшав на 27 копійок — до 55,63 грн за літр, а дизельне пальне – на 25 копійок, до 52,63 грн за літр. Про це свідчать дані моніторингу Консалтингової групи «А-95».
Мережа АЗС «Авіас» знизила ціни на усі види пального на 1 гривню. Зокрема бензин марки А-95 здешевшав до 51 грн за літр, А-95+ — до 51,50 грн за літр, дизельне пальне - до 51 грн за літр.
Також на 1 гривню усі види пального здешевшали на станціях таких мереж як Shell, «Автотранс», BVS, Prime, ZOG і «Катрал».
Відтепер на Shell бензин марки А-95 коштує 55,49 грн за літр. Преміальна «п'ятірка» — 57,89 грн за літр, а дизпальне — 54,49 грн за літр.
Бензин марки А-95 на АЗС Prime коштує 50,50 грн за літр, літр дизпального — рівно 50 грн.
UPG знизила ціни на пальне на 50 копійок: бензин марки А-95 здешевшав до 51,70 грн за літр, А-95+ — до 53,70 грн за літр, дизельне пальне — до 50,70 грн за літр.
Такі мережі, як «БРСМ-Нафта», KLO, U.GO, Neftek та інші зменшили ціну на всі види палива на 0,15-2 грн/л.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У центрі Львова невідомі нищать обладнання і сантехніку інклюзивної громадської вбиральні (ВІДЕО)
- Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
- Українців хочуть карати великими штрафами та тривалим ув’язненням за образу військових
- Макрон заявив, що розподіл сил в Україні значно змінився
- У Львові ТЦК затримали адміністратора мережі Telegram-каналів «Труха» (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Львові розпочинають ремонт ще однієї вулиці, на місяць перекриють рух транспорту
- Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
- Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
- У Львові ТЦК затримали адміністратора мережі Telegram-каналів «Труха» (ВІДЕО)
- Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
Коментарі