На АЗС почалися перевірки через захмарні ціни на пальне

Держпродспоживслужба повідомила, що почала перевірки на АЗС

Фото Держпродспоживслужба

У Держпродспоживслужбі розпочалися перевірки на АЗС через скарги на захмарні ціни на пальне. Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби.

«За останні дні з усіх областей почали надходити повідомлення про надмірно завищені ціни, відсутність розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку тощо. (...) Розпочато проведення перевірок суб’єктів господарювання, що працюють на роздрібному ринку пального», — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що АЗС, як і раніше, зобов’язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення.

Навіть попри рішення уряду про скасування держрегулювання цін на бензин і дизельне паливо для вирішення питання дефіциту пального.

Вказано, що перевірки проводять за дорученням Прем’єр-міністра України Головними управліннями Держпродспоживслужби спільно з військовими адміністраціями, Національною поліцією та податковою.

«Так, наприклад, Головним управлінням Держпродспоживслужби у Чернівецькій області розпочаті перевірки п’яти АЗС ТОВ »ПП-ОЙЛ«, де дизельне паливо реалізовувалось по 70 гривень за літр. За підсумками перевірки, станом на 22 травня, реалізація пального на АЗС не здійснюється», — вказали у Держпродспоживслужбі.

У відомстві нагадали, що порушення матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу.