На АЗС у Києві водій плюнув в обличчя касиру, бо та попросила надіти маску (відео)
У Києві водій плюнув в обличчя касирці заправної станції за прохання надіти маску. Сталось це на Харківському шосе. Про це повідомляє “Київ Оперативний”.
«Зовсім кукуха не варить. На АЗС »ANP« заїхав чоловік на »Mazda« (AE2089CI). Коли жінка-касир попросила його надіти маску — почав сперечатися, а потім нахабно плюнув їй в обличчя і зник. Сподіваємося, що його швидко знайдуть”, — йдеться у повідомленні.
Багато коментаторів в мережі допустили, що хуліганом є особа неслов’янської національності, однак їх здогадки не підтвердилися. Згодом зловмисник був знайдений. Ним виявився громадянин України, 46-річний уродженець м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області.
Судячи з »Facebook«-сторінки правопорушника, він займається приватною підприємницькою діяльністю. Що чекає чоловіка з боку закону, джерела, наразі, нічого не повідомляють.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі