На Банковій попереджають, що ІПСО про білорусь може бути поєднана з повітряними ударами

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!

Радник Офісу президента Олексій Арестович назвав вкидом і тактикою психологічного терору інформацію про наступ з Білорусі, що начебто може відбутися невдовзі. Про це Арестович розповів у розмові з російським опозиціонером, юристом Марком Фейгіним.

«Ми розуміємо, що це вкид. Білоруське угруповання не готове. Вони здійснюватимуть елементи тиску. Сьогодні пройшла інформація, що »білоруська армія нанесла на машини літеру К – Київ. Боже, який жах і так далі, і так далі«. Це елемент психологічного тиску. І його спробують поєднати з повітряними ударами, скоріш за все. І наганяти жаху та страху, темряви до Нового року, щоб зіпсувати нам Різдво і Новий рік. Продовжують тактику психологічного терору. Але ми клали на неї ікс. От ікс клали ми на це все», – сказав радник ОП.

На білорусько-українському кордоні можливі провокації в декількох місцях, щоби створити ілюзію великого наступу.

«Можна сказати так делікатно, що, звісно, там є ці 11 тисяч військ, і потрошки вони туди перекидають танчики, піхоту. Там з'явилися ПВКашники в кількості кількох десятків, можливо, кількох сотень людей. Можливі провокації. Можливий захід із північного кордону, промацування. Можливі провокації в декількох місцях північного кордону, щоб ми тримали війська, не відходили, ну і – створити ілюзію, паніку в народу – що »це тільки початок великого наступу«. От вони зайшли на 2 кілометри, постріляли чи спробували зайти, ми вступили в бій, відігнали. Але це означає що? Що »прощупують«, що »не сьогодні-завтра« підуть, а-я-яй!» – пояснив Арестович.

Він допустив, що в найбожевільнішому разі, окупанти кинуть це неготове угруповання «просто на забій у напрямку Києва, щоб ми їх перемололи, але щоб не дати цим силам, які будуть перемелювати, перекинути на схід». 

Нагадаємо, виведено корабель з «Калібрами» вперше з 16 грудня.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим