На Банковій заявили, що росії поставлять ультимативні вимоги і рф їх прийме
Переговорів не буде
Радник глави Офісу президента Володимира Зеленського Михайло Подоляк заявив, що переговорів з Росією не буде. Про це він розповів в ефірі проекту «VIP з Наталією Мосейчук».
«Переговорів не буде. У класичному сенсі цього слова. Будуть ультимативні вимоги до Російської Федерації, відразу на найвищому рівні, і Росія їх прийме», - заявив Подоляк.
Радник керівника ОП додав, що це не парадокс, а об'єктивний розвиток війни, яку ми маємо.
Читайте також: у Польщі ідентифікували, що порушило їхній повітряний простір під час атаки України
«Вона велика, масштабна, інтенсивна, важка, кривава. Всі ресурси залучено. І наші західні партнери залучать ще більше ресурсів, попри те, що вони будуть вести дискусії...», - сказав він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
- У Польщі українцям почали частіше відмовляти в статусі UKR
- Стали відомі подробиці ДТП з автобусом на Хмельниччині, який перевозив туристів до Болгарії (ФОТО)
- Прем'єр-міністр Польщі задоволений тим, що Зеленського не буде у Гданську на конференції
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
- Стали відомі подробиці ДТП з автобусом на Хмельниччині, який перевозив туристів до Болгарії (ФОТО)
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
- Затримали умільця з Львівщини, який за кілька тисяч доларів допомагав «економити» на комуналці
Коментарі