на білорусі заявили про високу ймовірність збройної провокації з боку України
Заява міністра оборони Віктора Хреніна
Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив про високу ймовірність збройної провокації з боку України та що ситуація на спільному кордоні «залишається напруженою». Про це повідомляє Белта.
Коментарі Хреніна прозвучали більше ніж через тиждень після того, як Україна перекинула тисячі військ через західний кордон Росії під час раптового вторгнення.
«Враховуючи присутність українських збройних формувань у прикордонних районах, існує висока ймовірність підготовки та здійснення на нашій території збройних провокацій, а також резонансних акцій, у тому числі із залученням білоруських націоналістичних формувань», - сказав Хренін.
Лукашенко заявив у четвер, що Україна може напасти на Білорусь і розширити війну.
Читайте також: лукашенко заявив про знищення над територією білорусі «українських дронів»
У минулу суботу Білорусь заявила, що надсилає війська для посилення свого південного кордону з Україною після того, як звинуватила Київ у порушенні її повітряного простору безпілотниками.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- Європейська країна хоче скасувати захист для українських чоловіків віком від 23 до 60 років
Коментарі