на білорусі мама здала поліції сина-українця
За пошкодження прапорів
У Білорусі у Борисівському районному суді розглянули кримінальну справу електрика Михайла Антипава, якого звинувачують у нарузі над державними символами (ст. 370 ККУ). Про це пишуть білЗМІ.
У справі є незвичайна обставина – про пошкодження прапорів у поліцію заявила його мати, а сам він має українське громадянство.
У ніч на 20 березня в агромістечку Лошниця 20-річний хлопець зірвав чотири державні прапори. Він пошкодив полотнища прапорів і зламав древки.
Підсудний є громадянином України, який має посвідку на проживання в Республіці Білорусь. Він приїхав до Білорусі близько 10 років тому, отримав освіту і працює на тимчасовій основі на одному з підприємств Мінської області.
Свої дії Антипов зняв на телефон, а фото опублікував на сторінці в соцмережі.
Свідком у суді виступила мати обвинуваченого. Запідозривши сина у вчиненні протиправних дій щодо прапорів, вона вимагала від нього звернення до поліції, а сама повідомила про те, що сталося дільничному.
Читайте також: на білорусь прибула велика колона ПВК «Вагнер»
Суд постановив призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк один рік і шість місяців з відбуванням у виправній колонії загального режиму.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі