На білорусі прокоментували можливість наступу на Україну
Країна не збирається воювати
Сьогодні, заступник міністра оборони білорусі Андрій Жук провів пряму лінію із населенням. Про це пише «Зеркало».
Журналісти запитали його про слова Лукашенка про можливий удар по Києву з боку білорусі, а також про те, чи варто готуватись до участі Білорусі у війні.
«Можу вас заспокоїти: не треба шукати жодних бомбосховищ, наша країна не збирається воювати, ми готові захистити свою державу, але воювати ні з ким ми не збираємося. Ні на кого нападати й таке інше», — прокоментував Жук.
Про перевірки Міноборони та створення Південного оперативного командування, він відповів так: «Можете не переживати. Все нормально, держава розвивається, держава живе мирним життям. Збройні сили готові та здатні його захистити, якщо в цьому буде потреба».
Нагадаємо, лукашенко готується напасти на Україну — військовий експерт.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
Коментарі