На Босфорському фестивалі нагородили Ахтема Сеітаблаєва

src_1492412922ahtem-seitablaev
src_1492412922ahtem-seitablaev

Український режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв на Босфорському фестивалі отримав нагороду за найкращу чоловічу роль у фільмі «Додому». Про це повідомляє «5 канал».

Крім того, і сам фільм Нарімана Алієва «Додому» визнаний найкращим іноземним фільмом 7-го Міжнародного Босфорського кінофестивалю. Церемонія нагородження відбулася 25 жовтня у Стамбулі. Про це повідомляється на офіційній «Facebook»-сторінці фільму «Додому».

««Додому» визнано найкращим іноземним фільмом 7-го Міжнародного Босфорського кінофестивалю! А нагороду за найкращу чоловічу роль отримав Ахтем Сеітаблаєв. Наріман Алієв особисто отримав відзнаки», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, крім фільму «Додому», за перемогу у міжнародному конкурсі змагалися ще 8 стрічок із різних країн.

На широкі екрани в Україні стрічка вийде вже 7 листопада. 

Як повідомляв «5.UA», повнометражна стрічка «Додому» Нарімана Алієва, яка у 2019 році єдиною висувалась на «Оскар» від України, потрапила  у перший лонглист премії «Оскар».
Додамо, що українська прем’єра стрічки відбулася на 10-му Одеському кінофестивалі, де він також був представлений у Міжнародній конкурсній програмі та здобув гран-прі. Крім того, фільм «Додому» вже став найкращим фільмом Міжнародного кінофестивалю в Бухаресті (BIFF).