На Буковині чоловік «поставив на ноги» поліцію, щоб приховати від дружини 82 тисячі гривень
Вигадав історію про пограбування...
Щоб приховати від дружини програш великої суми коштів, буковинець повідомив до поліції про грабіж.
Як повідомляє Нацполіція Чернівецької області, у липні цього року мешканець Дністровського району звернувся на спецлінію «102» і розповів, що на автотрасі в селі Строїнці невідомі чоловіки застосували до нього газовий балончик сльозогінної дії та відібрали 82 тисячі гривень.
Виїхавши до 23-річного заявника, слідчо-оперативна група опитала буковинця і прийняла в нього заяву про вчинення кримінального правопорушення, кваліфікованого за статтею 186 (грабіж) ККУ. При цьому, поліцейські попередили чоловіка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення.
Здійснюючи досудове розслідування, правоохоронці з’ясували, що заявник вигадав історію про грабіж, а вказану суму коштів він насправді програв.
Слідчі склали обвинувальний акт і скерували його до суду для розгляду. Буковинцю інкримінують вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення) ККУ.
Відповідно до чинного законодавства, дії обвинуваченого караються виправними роботами на термін до 2 років або арештом на термін до 6 місяців, або обмеженням волі на термін до 3 років, або позбавленням волі на термін до 2 років.
Як повідомлялося, мешканець Рівного постійно втікає від дружини, а вона знаходить його через поліцію.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- Загинув відомий український пошуковець, керівник пошукової групи «Плацдарм» Олексій Юков
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Колишні ув’язнені тепер будуть служити у ТЦК, - закон
Коментарі