На Буковині попрощаються зі загиблою Героїнею

Новини УКРАЇНА Війна

Вічна пам’ять!

У Чернівцях попрощаються з військовою Іриною Гордієвич, яка загинула у місті Щастя, на Луганщині у перший день повномасштабного вторгнення. Про це пише «molbuk.ua».

Дату прощання повідомила товаришка Ірини Власта Чубовська.

«Прощання з Іриною відбудеться 17 серпня, об 11 годині, біля дому по вулиці Руська, 249, 2 під’їзд, місто Чернівці. Хто має можливість провести нашу подругу в останню путь — о 12:00 год. на Годилівському кладовищі у м. Чернівці. Герої не помирають!!! Ти завжди будеш з нами зірочкою на небі», — написала Власта.

Шкільна товаришка військової Леся Федоренко повідомила, що Ірина Гордієвич — родом із Івано-Франківщини, пізніше переїхала до Чернівців. 

«Іра. Вона була на кілька років молодшою від мене. Ми зналися ще зі школи. Іра останні вісім років служила у Нацгвардії. Вона була позитивна, незалежна, трохи епатажна і дуже смілива. Любила фотографуватися і фотографувати. Вона любила життя і була щаслива у Щасті. У Щасті й загинула. У перший день повномасштабного вторгнення рашистів. Ти — наша Геройка, Iren Lilith!», — написала Леся Федоренко.

19 червня Ірині мало виповнитися 48 років. Ірина була за фахом юристом.

Нагадаємо, у Пентагоні поставили оцінку Збройним силам України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
  2. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  3. У центрі Львова викрили родинний «бізнес» з утримання місць розпусти
  4. У більшості українських прокурорів з інвалідністю після перевірки діагноз не підтвердився - дані прокуратури
  5. На Львівщині внаслідок наїзду автомобіля загинув пішохід

Найчитаніше

  1. На блокпосту Львівщини правоохоронці затримали офіцера Національної гвардії
  2. Увага! У Львові безвісти зникла дівчина
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. У Львові СБУ затримала гендиректора та завідувачку відділення стоматологічної поліклініки комунального некомерційного підприємства ЛМР
  5. У Львівській області прийомний батько систематично ґвалтував падчерку