На Буковині у ДТП загинула дитина (ФОТО)
Поліцейські наголошують водіям та пасажирам мотоциклів на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху!

Дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками сталася учора, 25 лютого, в адміністративних межах села Ставчани, Чернівецької області. Про це повідомили у прес-службі обласної поліції 26 лютого.
У результаті зіткнення з деревом травмувався 15-річний водій мотоцикла. Від отриманих тілесних ушкоджень хлопчик помер у лікарні. Наразі правоохоронці проводять досудове розслідування.
«Для встановлення обставин ДТП на місце події виїхали співробітники відділення №2 (м. Кіцмань) Чернівецького районного управління поліції. Правоохоронці попередньо з’ясували, що 15-річний житель села Давидівці не впорався з керуванням мотоцикла «Loncin» та допустив зіткнення з деревом», - йдеться у повідомленні.
Медики госпіталізували потерпілого до лікарні без свідомості. Від отриманих травм буковинець помер.
Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялися подробиці масштабної ДТП на «Київ-Чоп»
varta1.com.ua: Новини

Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі