На Буковині затримали військовослужбовця, який переправляв за кордон всіх охочих ухилитися від проходження військової служби (ФОТО)

Ціна «питання» коливалась до 10 000 доларів США

На Буковині повідомлено про підозру військовому та його спільнику, які за гроші допомагали ухилянтам потрапити до Молдови, повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Як зазначається, повідомлено про підозру двом жителям Буковини за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч.3 ст.332 КК України).

Організував нелегальний канал переправлення ухилянтів до Молдови 37-річний військовослужбовець, який разом зі спільником підшукував клієнтів та пропонував чоловікам призовного віку перетнути кордон поза офіційними пунктами пропуску.

Підозрюваний та його помічник забезпечували оформлення фіктивних документів, проводили інструктажі, призначали зустрічі, роз’яснювали правила, а для конспірації використовували підставні телефонні номери. Ціна «питання» для охочих ухилитися від проходження військової служби коливалась від 2500 до 10 000 доларів США.

Читайте також: на Закарпатті поліція затримала ухилянта у гідрокостюмі.

Злочинну діяльність вказаних осіб припинили правоохоронці під час чергової спроби перевезти трьох військовозобов’язаних до кордону. Наразі вирішується питання про обрання для них міри запобіжного заходу. Перевіряється причетність до вчиненого і інших осіб.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також