На Буковині чоловік літаком переміщав сигарети до Румунії
Вчора, 12 вересня, прикордонникам вдалося виявити літак «Zenith» та затримати пілота-контрабандиста. Про це інформує ДПСУ.
Порушника кордону оперативники та військовослужбовці мобільного підрозділу типу «С» виявили на Черкащині в н. п. Хлистунівка. Чоловік якраз повернувся з Буковини, де, в ніч з 11 на 12 вересня, 4 рази залітав у повітряний простір сусідньої країни, з метою переміщення тютюнових виробів.
Прикордонники задокументували польоти пілота за допомогою стаціонарного тепловізора на базі автомобіля «Volkswagen» та приладів для нічного спостереження.
У діях пілота вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 334 «Порушення правил міжнародних польотів» Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі