На Буковині чоловік викрав майже 500 тис грн з банківського рахунку пораненого військового
Поліція з’ясувала, що він також перебував у розшуку за вчинення іншого правопорушення
На Буковині викрили шахрая, який зняв майже 500 тис. грн з рахунку пораненого військового. Про це повідомили в поліції Буковини.
До правоохоронців звернувся сам військовий, який розповів, що в нього з рахунку списуються гроші та подав заяву, повідомили в поліції Буковини у п’ятницю, 20 березня.
Правоохоронці встановили, що до зникнення грошей з рахунку бійця причетний 29-річний житель Чернівецького району, який отримав банківські дані потерпілого, а потім почав таємно знімав кошти, а також розраховувався за товари і послуги.
Загальна сума завданої матеріальної шкоди становить понад 473 тис. грн
Зловмисник вже перебував у розшуку за вчинення іншого правопорушення. Наразі слідчі поліції повідомили буковинцю про підозру за ч. 1 ст. 357 КК України (викрадення, привласнення, вимагання документів, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) та за ч. 4 ст. 185 (крадіжка).
Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Буданов розповів доки буде в Україні мобілізація
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- У Польщі 19-річна українка виманила у пенсіонера 1 млн злотих
Коментарі