На Буковині мисливець випадково застрелив односельця (відео)

На Буковині 63-річний мисливець випадково застрелив людину. Про це 18 грудня розповіли у «ТСН.Ранок».


За словами чололівка, пішов на полювання і почув за деревами шурхіт. Він подумав, що це дичина і вистрелив. Коли підійшов ближче, то упізнав односельця, який був уже без ознак життя.


Загиблому 56 років. Він батько трьох дорослих дітей. Чоловік в лісосмузі рубав ялинку до свят. Стрілець сам викликав поліцію, бо зброю мав зарестровану. Заяви на полювання у лісництво того дня не подавав. До того ж, правило мисливців — не стріляти, поки не побачиш здобич.


Правоохоронці затримали чоловіка. За ненавмисне вбивство йому загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.


https://youtu.be/Sqafq_kf3bo

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті