На Буковині, після падіння з гойдалки, помер 18-річний юнак (фото)
Вчора, 16 вересня, близько 20:20 год., в парку ім. Ю. Федьковича, у місті Сторожинець, що на Буковині, сталася трагічна подія — юнак, катаючись на гойдалці, впав з неї, травмувався та згодом, дорогою до лікарні, помер. Про нещасний випадок сповіщає місцеве видання Сторожинець.інфо.
«Хлопець, 2000 року народження, студент Сторожинецького лісового коледжу, житель Хотинського району, намагався зробити на гойдалці »сонечко” — повний оберт, але не втримався у верхній точці та впав, після чого гойдалка повернулася й вдарила його.
Свідки події викликали швидку допомогу, яка прибула за лічені хвилини. Потерпілого доправили до Сторожинецької ЦРЛ і звідти переправили до обласного центру. Але, на жаль, дорогою до Чернівців юнак помер", — пише видання.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі