На Буковині УПЦ МП назвала спроби провести похорони захисників та богослужіння українською провокаціями
Представники московського патріархату наводять приклад провокації - похорон військовослужбовця у селі Комарів
У Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП відспівування полеглого захисника України у їхніх храмах назвали провокацією ПЦУ. Так само там кажуть, що частина провокації – вимога відправляти службу українською мовою. Про це Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ МП пише з посиланням на "Спілку православних журналістів".
Представників СПЖ Служба безпеки України викрила, як частину російської агентурно мережі.
Представники московського патріархату наводять приклад провокації - похорон військовослужбовця у селі Комарів, що на Буковині, де за їх словами, священник ПЦУ Роман Грищук хотів "захопити" храм.
"Те, що відбувалося в Комарові, – не поодинокий випадок, а відпрацьована схема, спрямована на одну мету: за будь-яку ціну спровокувати священника УПЦ на конфлікт, а потім звинуватити його в "неповазі до героїв", "московській агентурі", "відмові відспівувати воїнів" і, як наслідок усього цього, – відібрати в нього храм", – написали у "Спілці православних журналістів".
У спілці додали, що представник УПЦ МП Андрій Глущенко детально проаналізував схему провокацій і одним з пунктів, як провокацію вказали – служіння українською мовою.
"Якщо ж священник УПЦ іде назустріч і відкриває храм, провокація продовжується за іншим сценарієм: з’являються вимоги відкрити Царські врата, впустити "священників" ПЦУ до вівтаря, служити українською мовою, "співслужити" тощо", – повідомили у "Спілці православних журналістів".
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі
Роман Грищук відомий рейдер