На Буковині викрито масштабне виробництво фальсифікованого алкоголю (фото, відео)

dtp02122021-10
dtp02122021-10

На Буковині поліцейські провели низку обшуків і вилучили у зловмисників майже 9500 літрів спирту, 1400 літрів контрафактного алкоголю та інші докази протиправної діяльності. Про це інформує Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

10 жителів Вашківецької територіальної громади облаштували вдома масове виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. В якості сировини порушники використовували спирт, завезений в Україну контрабандним шляхом.

Розливаючи контрафактний алкоголь у скляні пляшки з етикетками відомих виробників горілки, зловмисники реалізовували його через мережу магазинів.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили:


  • 2,8 тисяч пляшок контрафактної горілки з етикетками відомих торгових марок;

  • приблизно 9480 літрів прозорої речовини з різким запахом спирту у пластикових ємностях різного об’єму;

  • картонні коробки й асептичні пакети для «Bag in Box»;

  • порожні пляшки з етикетками різних торгових марок;

  • пристрої для розливу контрафактної продукції по пляшках;

  • чорнові записи та інші докази злочинної діяльності.


Усе вилучене поліцейські направили на проведення відповідних експертиз.

Слідчі поліції продовжують досудове розслідування у кримінальному провадженні, класифікованому за ознаками статей 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

https://youtu.be/E9bU36dALWU