На Буковині випав град завбільшки з куряче яйце (фото, відео)
У Чернівецькій області, внаслідок сильних дощів з градом, пошкоджено дахи будинків, транспортні засоби, а також городина МЕШКАНЦІВ районного центру Сторожинець. Про це інформує "УНІАН", сильний дощ із градом розпочався 13 серпня, приблизно о 19.00 ГОД., і тривав близько 40 хвилин.
Місцеві мешканці кажуть, що град розміром з куряче яйце, побив лобове скло автомобіля, побив шибки житлових будинків, а також пошкодив дахове покриття низки будівель міста.
Також мешканці міста скаржаться, що, внаслідок негоди, постраждав урожай помідорів та груш.
У центрі Сторожинця негода пошкодила світлофори.
Водночас, у Чернівцях, внаслідок зливи, частково підтопило вулицю Головну в районі обласної друкарні.
https://youtu.be/C5f9-B-jp5s
https://www.youtube.com/watch?v=26Rk8MYucPQ
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі