На Буковині військові ремонтували будинок командира та отримували «бойові» виплати

Отримували по 100 тис. грн кожному в місяць

На Буковині командир однієї із військових частин доручив підлеглим сержанту та солдату замість оборони країни зробити капітальний ремонт у власному будинку. Про це інформує ДБР. 

При цьому військові отримували всі виплати у повному обсязі, включно із «бойовими» доплатами по 100 тис. грн кожному в місяць.

Більшість особового складу батальйону наразі виконує бойові завдання на сході країни. Проте фігуранти домовилися між собою про «взаємовигідну» угоду. Замість захисту країни двоє підлеглих командира залишилися на Буковині, щоб робити ремонт у його приватному будинку.

«Начальник оформлював нібито присутність військових на передових позиціях та забезпечував їм повну виплату грошового забезпечення, включно із доплатами за участь у бойових діях протягом понад 9 місяців», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали двох військових, які робили ремонт.

Командир військової частини підозрюється у перевищенні влади, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 426-1 КК України), сержант та солдат – в ухиленні від військової служби в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 409 КК України).

Читайте також: командиру роти охорони Івано-Франківського обласного ТЦК повідомили про підозру

Командиру загрожує до 12 років позбавлення волі, сержанту та солдату – до 10 років ув’язнення.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також