На частині траси «Львів–Ужгород» заборонено рух вантажівок
Заборона діє на частині траси біля Сянок
У зв’язку із проведенням інженерно-геологічних робіт на дорозі Н-13 «Львів–Самбір–Ужгород» у межах населеного пункту Сянки обмежено рух для вантажного транспорту. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Львівщини.
Водії вантажних автомобілів із загальною масою понад 5 тон, які рухаються у напрямку до Ужгорода, мають можливість об’їхати аварійну ділянку дорогою О141903 «Бориня–Мохнате», далі по М-06 до населеного пункту Свалява та повернути праворуч на Т-07-12 «Свалява–Перечин» і у зворотному напрямку.
Тимчасове обмеження руху діятиме щонайменше до завершення інженерно-геологічних робіт.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі