На Черкащині чоловік вдарив ножем в шию військовослужбовця ТЦК
Побратими, які перебували поруч, оперативно затримали нападника та передали його правоохоронним органам
Під час виконання службових обов’язків до групи підійшов агресивно налаштований місцевий житель, який раптово наніс одному з військовослужбовців ножове поранення в ділянку шиї. Про це повідомляє Черкаський обласний ТЦК.
Нніж не зачепив сонну артерію. Побратими, які перебували поруч, оперативно затримали нападника та передали його правоохоронним органам. Пораненого військовослужбовця було негайно доставлено до медичного закладу, де йому надається необхідна медична допомога.
«У перші години повномасштабного вторгнення росії в Україну, 24 лютого 2022 року, військовослужбовець, який отримав поранення на Уманщині 28 січня, разом із побратимами виїхав на допомогу командиру бригади та вже о 10:00 вступив у бій, утримуючи позиції на одному з критично важливих напрямків.
Під час бойових дій у районі села Ягідне Чернігівської області його група зайшла в тил противника, знищила ворожу техніку та живу силу, а також евакуювала тіла загиблих побратимів. За бездоганно виконане бойове завдання військовослужбовець був нагороджений орденом «За мужність». Згодом брав участь у важких боях на Донеччині.
Під час служби двічі отримував поранення. Попри травми та складні наслідки участі в бойових діях, він продовжив службу в РТЦК та СП Черкаської області, обравши напрямок, що є одним із ключових для забезпечення обороноздатності держави», – повідомили в Черкаському обласному ТЦК.
Керівництво Черкаського обласного ТЦК та СП тримає стан здоров’я пораненого військовослужбовця та процес його одужання на особистому контролі. Діям нападника буде надано відповідну правову оцінку у встановленому законом порядку.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
Коментарі