На Чернігівщині СБУ викрила зрадника, який працював на білоруські спецслужби (ФОТО)

Зловмисник збирав інформацію про дислокацію та переміщення підрозділів Сил оборони на території області

Фото: СБУ

На Чернігівщині Служба безпеки України викрила зрадника, який працював на спецслужби Білорусі.

Про це у Телеграм інформує Служба Безпеки України.

«Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще одного ворожого агента, який збирав розвіддані про Сили оборони у прикордонних районах на півночі України. Ним виявився житель Чернігівщини, який організував канал нелегального переправлення за кордон українських громадян призовного віку», - йдеться у повідомленні .

Правоохоронці затримали зловмисника у результаті спецоперації наприкінці 2022 року.

Фото: СБУ

«Під час досудового розслідування було викрито нові факти злочинної діяльності затриманого. Насамперед встановлено, що він проводив розвідувально-підривну діяльність в регіоні на користь спецслужб Білорусі. Саме для них зловмисник збирав інформацію про дислокацію та переміщення підрозділів Сил оборони на території області. Особливу увагу звертав на місця проживання командного складу українських військ», - йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Зазначається, що отримані відомості намагався передати до РФ через одного з ухилянтів, якого він збирався приховано переправити через кордон поза контрольно-пропускними пунктами.

В СБУ поінформували, що на підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили білоруському агенту про підозру за ст. 111 (державна зрада); ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами); ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів

Читайте також