На Чернігівщині поліція розслідуватиме загибель підлітка на колії

2dec3bfa152ec426c40a1a68838259ab3cca7bb5
2dec3bfa152ec426c40a1a68838259ab3cca7bb5

Розслідуванням смерті підлітка, знайденого на залізничних коліях у Прилуках, займатиметься Головне слідче управління Нацполіції. Про це інформує управління комунікації Національної поліції України.

Окрім того, керівника місцевої поліції відсторонено від виконання службових обов’язків. Про це голова Національної поліції України заявив сьогодні, 1 листопада.

«Максимально об‘єктивне розслідування причин і обставин трагічної смерті хлопця — таке завдання я поставим кращим слідчим центрального апарату. Тож завтра усі матеріали кримінального провадження будуть передані до Головного слідчого управління, де їх вивченням займеться група досвідчених слідчих і оперативників», — зазначив Ігор Клименко.

Окрім того, наказом голови Національної поліції начальника Прилуцького відділу поліції відсторонено від виконання службових обов’язків. 

Нагадаємо, що, 29 жовтня, до поліції надійшло повідомлення про виявлення на залізничних коліях тіла неповнолітнього прилучанина. За попередньою інформацією, підлітка збив дизель-потяг сполученням «Ніжин–Гребінка», школяр загинув.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.