На Дніпропетровщині загинув Герой зі Львівщини Роман Мачишин
Воїн загинув 27 листопада 2025 року поблизу населеного пункту Новопавлівка Синельниківського району Дніпропетровської області
Лави небесного батальйону поповнив мешканець Дрогобицької громади Роман Мачишин. Про це інформує ДМР.
Воїн народився 27 липня 1973 року у селі Вороблевичі. Закінчив Вороблевицьку школу. Проживав з сім’єю у Дрогобичі на вулиці Грушевського. Закінчив ПТУ №15. По завершенні навчання весь час працював на Долотному заводі.
Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення ворога дрогобичанин з перших днів хотів долучитись до лав Захисників України. Чоловік добровільно приходив до ТЦК та зголошувався на службу, однак кілька разів отримував відмови.
У травні 2024 року Роман Мачишин таки поповнив лави ЗСУ. Відтоді виконував бойові завдання з захисту України від ворога – був механіком-водієм механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону вч А4667.
Воїн загинув 27 листопада 2025 року поблизу населеного пункту Новопавлівка Синельниківського району Дніпропетровської області, беручи участь у захисті села та залишаючись відданим військовій присязі на вірність українському народу.
У полеглого воїна залишились мама, дружина, дві доньки з сім’ями, двоє внуків.
Інформацію щодо часу прибуття траурного кортежу та проведення чину похорону буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
Суд покарав львівʼянина, який розпилив балончик на поліцейського та солдата ТЦК
Обвинувачений почав втікати, коли правоохоронці звернулися до нього з вимогою щодо перевірки військово-облікових документів
У середу Львів попрощається із захисником Андрієм Токарем
Чин похорону відбудеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Олег Думин
Олег загинув під час виконання бойового завдання в районі села Костянтинопіль Волноваського району Донецької області
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі