На Донбасі наші військові поранили двох російських найманців, у лавах ЗСУ – без втрат
За минулу добу, 22 квітня, збройні формування Російської Федерації вісім разів обстріляли позиції Об’єднаних сил. Унаслідок обстрілів бойовиків, жоден український військовий не отримав поранення.
Про це повідомили в пресцентрі штабу ООС.
22 квітня противник застосував проти українських воїнів заборонені до розміщення на лінії зіткнення міномети калібру 82 мм, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
Українські підрозділи “адекватно використовували штатне озброєння та жорстко” припиняли будь-яку злочинну діяльність загарбників. Ситуація в районі проведення операції надійно контролюється Об’єднаними силами.
Втрат серед українських військових унаслідок ворожих обстрілів не було.
За даними розвідки, 22 квітня наші підрозділи поранили двох російських найманців.
З початком цієї доби, збройні формування Російської Федерації двічі обстріляли наших захисників, які виконують завдання у складі оперативно-тактичного угруповання “Схід”. По позиціях в районі Новоселівки-2 і Авдіївки російські найманці відкривали вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї. У відповідь українські воїни застосували чергові вогневі засоби, внаслідок чого, ворожі провокації припинилися.
За поточну добу, втрат серед українських захисників немає.
Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано”.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- На Львівщину на щиті повертається воїн Роман Шот
Коментарі