На Донеччині сталася стрілянина між «чмобіками» і кадирівцями
Є жертви
На окупованій території Донецької області між мобілізованими росіянами і кадирівцями виник черговий збройний конфлікт. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Сутичка, яка сталася в місті Макіївка, призвела до поранення трьох окупантів.
«На тимчасово окупованій території Донецької області залишаються напруженими взаємини між мобілізованими військовослужбовцями та окупантами з території чеченської республіки», — написали в Генштабі.
За даними Генштабу, на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської та Запорізької областей ворог продовжує використовувати будівлі та територію релігійних організацій, закладів освіти і охорони здоров’я для розміщення військовослужбовців, військової техніки та обладнання вогневих позицій мінометів і артилерії.
Раніше, бойовики з ЛДНР закликали Кадирова захистити їх від постійних зґвалтувань чеченцями.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- На Львівщині відремонтують дорогу в напрямку кордону з Польщею
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
Найчитаніше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
Коментарі