На Донеччині загинув фотограф і воїн-доброволець Володимир Миронюк - уродженець Львівщини (ФОТО)
Був громадянином США, в Америці він працював багато років водієм-далекобійником
![](/uploads/media/7c/5e/7c5e581c5a4e141870a26bdb008357e6_w1280.jpg)
На фронті загинув фотограф із Лос-Анджелеса Володимир Миронюк. Йому було 59 років. Свій останній найризикованіший фоторепортаж Миронюк зробив у бою під Курдюмівкою Бахмутського району на Донеччині. Про загибель воїна сповістив журналіст Юрій Бутусов, який був особисто знайомий з Володимиром Миронюком.
Як повідомила Великомостівська теритоіральна громада, захисник був уродженцем Львівщини, у Великих Мостах проживала його мама, а зараз мешкає сестра Оксана з сім'єю.
«Свій останній найризикованіший фоторепортаж Володимир Миронюк зробив в бою під Курдюмівкою на позиції української піхоти, де ворог атакував та багато годин вів ураганний обстріл. Через щільний обстріл його тіло не могли забрати три дні», - розповів журналіст Юрій Бутусов.
![](/uploads/media/30/e3/30e39468851ffa6b7d4eea949c8fc344_w640.jpg)
Володимир Миронюк був громадянином США, в Америці він працював багато років водієм-далекобійником. В Україну він приїхав, коли почався Майдан.
З його слів, з 2014-го Володимир Миронюк став одним з людей-талісманів на фронті, і віддячував фотографіями кожному солдату, якого зустрічав. Він любив сміливців, які ризикують собою заради високих цілей, він радів, що може знімати у моменти найбільших випробувань справжні обличчя справжніх героїв. Він потрапляв на фронт без всяких дозволів, тому що любив воїнів, відчував їх, і легко здобував довіру. Коли було треба він брав до рук зброю або сідав за кермо. Не раз безпосередньо брав участь у бойових діях як доброволець, за ним не треба було доглядати та охороняти. Він вів себе на фронті як звичайний боєць, і таким чином мав можливості знімати там, де максимальний ризик.
![](/uploads/media/7c/5e/7c5e581c5a4e141870a26bdb008357e6_w1280.jpg)
“Він не був професійним журналістом. Він не був професійним фотографом. Він не був професійним солдатом. Але його вражаючі фотографії бачили багато людей, і щоб робити таке там, де він був на фронті, треба мати серце та витривалість воїна”, - написав Юрій Бутусов.
Як повідомлялося, у боях за Україну загинув Андрій Куп'як зі Львівщини.
Поховають Володимира Миронюка в неділю, 1 жовтня, у Києві о 12.00 на Байковому кладовищі.
![](/uploads/media/8f/c3/8fc3f2999822038af577a901c1ce3304_w960.jpg)
Збільшилася кількість постраждалих внаслідок вибуху на Івано-Франківщині (ВІДЕО)
Серед постраждалих - діти
![](/uploads/media/40/96/40968bd9fc70343cfa932230b002d121_w640.jpg)
Як почнеться перший день місяця у Львові та області: прогноз погоди
На неділю, 1 жовтня
![](/uploads/media/0f/d2/0fd280b2a4483955a614ee7ff4170818_w960.jpg)
Операція «Бариня»: ГУР завербувало російського кадрового військового і він перевів 11 солдатів у полон
Лейтенант рф