На Дрогобиччині судитимуть чоловіка, причетного до скоєння шістьох крадіжок
Працівники Дрогобицького відділу поліції встановили причетність раніше неодноразово судимого 42-річного жителя міста Стебник до вчинення низки майнових злочинів. Зокрема, до заволодіння трьома велосипедами, а також до трьох квартирних крадіжок. Загалом потерпілим спричинено матеріальні збитки на суму 18 642 гривні.
Загальна сума збитків, які зловмисник заподіяв потерпілим, становить понад 18 600 гривень.
За даними фактами було відкрите кримінальне провадження за ч.2,3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Зловмисник затриманий в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області за матеріалами Наталії Постойко, Дрогобицький відділ поліції
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі