На двох залишилась непарна кількість ніг: алкомандри окупантів закінчились підривом на міні
За даними розвідки стало відомо, що, 12 квітня, до лікувального закладу населеного пункту Єнакієво, що знаходиться на тимчасово окупованій території доставлено двох окупантів, які перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння здійснили вихід на власне мінне поле, де і втратили свої кінцівки. Про це розповіли у пресслужбі ОТУ «Північ».
«Як стало відомо з попереднього лікарського анамнезу, »героїчні« алкомандри вартували окупантам втрати декількох кінцівок. Наразі відомо, що на двох у них залишилась непарна кількість ніг. Стан здоров’я загарбників уточнюється. Але те, що похмілля буде болісним — доведений факт! Що закопав — на тому й підірвався. Карма вона така», — йдеться у повідомленні.
Щодня Збройні сили України ведуть боротьбу за територіальну цілісність та незалежність України наближаючи Перемогу.
Також зазначається, що частини та підрозділи оперативно-тактичного угруповання «Північ» продовжують дотримуватись режиму припинення вогню та стримувати агресора.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Коментарі