На фермі у Польщі жорстоко вбили українця і спровокували пожежу, щоб замести сліди

Поліція затримала трьох людей

ФОТО: ілюстративне

На великій фермі в селі Рокічині Поморського воєводства (Польща) сталася пожежа. Невдовзі на місце прибули вогнеборці та ліквідували вогонь. Тоді в руїнах було зроблено моторошне відкриття – на місці інциденту знайшли тіло чоловіка. Ним виявився українець. Про це пише польське видання wp.pl.

Слідчі працювали 16 годин на місці інциденту, який трапився у ніч із 11 на 12 травня, підозрюючи, що тут стався злочин. Їхні висновки свідчать, що 48-річного чоловіка по-звірячому вбили, а підозрювані навмисно підпалили будівлю, щоб замести сліди.

Поліція затримала трьох людей – двох чоловіків, 37 і 34 років, а також 35-річну жінку. Зібрані докази та проведені заходи дозволили пред'явити чоловікам обвинувачення у вбивстві з особливою жорстокістю громадянина України. Жінку звинувачують у ненаданні допомоги особі, життю чи здоров’ю якої загрожувала небезпека, а також у приховуванні слідів злочину.

Один із підозрюваних зізнався у скоєному, а інший – ні. Для обох прокуратура подала до районного суду подання про тимчасовий арешт на три місяці. Наступну справу, щодо підозрюваної жінки суд мав розглядати сьогодні.

Підозрювані – поляки. Вони були знайомі з жертвою.

«Я не можу надати інформацію про обставини та спосіб вчинення передбачуваного злочину через його тяжкість, щоб не шокувати громадську думку та з поваги до загиблого», – сказав польський прокурор.

Більш детальну інформацію надає сайт ibytow.pl, з якого видно, що арештовані – власники ферми, подружня пара та їхній працівник. Загиблий – ще один співробітник, українець.

" За неофіційною інформацією, тіло розчленували, найімовірніше, після застосування сокири. Як стало відомо, сім'я польських фермерів була заможною. Вони мали господарство в кілька сотень гектарів, розводили велику рогату худобу та продавали м'ясопродукти.

«Їхній будинок нагадує невеликий палац. У них двоє дітей, серед них хлопчик півроку. Донька шкільного віку», – йдеться в повідомленні.

Українець працював на цій фермі щонайменше кілька місяців. Слідчі поки з'ясовують, чи отримував він гроші чи лише харчування та проживання. Відомо, що він не мав трудового договору.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також