На Франківщині під час траурної процесії за захисником, невідомі гучно слухали музику та порушували ПДР

Порушників затримано

Фото: ілюстративне

У Косові на Івано-Франківщині під час траурної процесії за полеглим військовослужбовцем молодики в авто увімкнули гучно музику та порушували правила дорожнього руху.

Про це повідомив у Фейсбук  військовослужбовець 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Назар Александрук.

Боєць звернувся у соцмережі до керівника поліції в Косові Романа Запоточного: «В тилу весело? У вас уйо**и в рідному Косові під роsпопсу ганяють, під час проводів полеглого героя в центрі міста їдуть за поліцейськими машинами й насміхаються, викидають відео, де на червоне перетинають перехрестя, а вам все не на часі».

Військовий також звернувся до Головного управління поліції в Івано-Франківській області з проханням відреагувати на ситуацію.

Керівник сектору комунікації поліції в Івано-Франківській області Андрій Яцків у коментарі Суспільному повідомив, що поліцейські з'ясували особи учасників порушення громадського порядку. Ними виявилися четверо повнолітніх.

«Вони їздили на автомобілі й порушували правила дорожнього руху. При цьому гучно слухали музику. Поліція притягнула чотирьох молодиків до відповідальності. На них склали адміністративні протоколи за порушення керування транспортом без номерних знаків, а також порушення громадського порядку. Окрім цього, поліцейські провели з ними профілактичну бесіду», — розповідає Андрій Яцків.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів