На Франківщині судитимуть переселенця, який отримав повістку і втік додому
Чоловіка затримали на Дінпропетровщині
На Франківщині судитимуть 31-річного мешканця Дніпропетровської області за фактом ухилення від призову на військову службу (ст. 336 КК України). Про це повідомляє Прокуратура Івано-Франківської області.
Військовозобов’язаний, у кінці березня переїхав на Прикарпаття, де отримавши повістку, ухилився від призову на військову службу під час загальної мобілізації в період воєнного стану.
Після порушення щодо нього кримінального провадження, зловмисник переховувався від органів досудового розслідування.
Правоохоронцям вдалось розшукати та затримати його 7 липня 2022 року на Дніпропетровщині.
Згідно ст. 336 КК України за ухилення від призову за мобілізацією передбачено покарання у виді позбавлення волі на термін від двох до п’яти років.
Нагадаємо, в Україні хочуть звільнити від мобілізації ще дві категорії населення.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- Нардепам доведеться обирати між парламентом та фронтом, - Зеленський
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
Коментарі