На Франківщині судили підлітка, який пиячив зі залізничником, а потім побив та пограбував його
Після проходження програми примирення юнаку призначили пробаційний нагляд замість тюремного ув’язнення
Неповнолітній хлопець на Франківщині після спільного випивання алкоголю напав на залізничника, завдав йому черепно-мозкову травму та викрав телефон і гроші. Після проходження програми примирення юнаку призначили пробаційний нагляд замість тюремного ув’язнення.
Про це повідомляє Долинський районний суд Івано-Франківської області.
Суд ухвалив вирок у справі неповнолітнього К., обвинуваченого у бійці та пограбуванні працівника «Укрзалізниці».
Згідно з матеріалами справи, 19 грудня 2023 року неповнолітній К., який нещодавно повернувся із заробітків за кордоном, разом із товаришем приїхали до Долини «відпочити». Протягом дня вони випивали, а ввечері на залізничному вокзалі познайомилися з працівником “Укрзалізниці” В. Останній на прохання підлітка придбав горілку та запросив розпити її у своєму кабінеті.
Під час пиятики між неповнолітнім та працівником залізниці виник конфлікт. Підліток вдарив залізничника ногою в голову, а коли той впав, продовжив бити його кулаками та ногами. В результаті В. отримав закриту черепно-мозкову травму зі струсом головного мозку. Коли потерпілий втратив свідомість, юнак забрав його телефон та гаманець з 1450 гривнями.
На досудовому слідстві неповнолітній повністю визнав свою вину та погодився взяти участь у Програмі відновного правосуддя. За допомогою медіатора та захисника неповнолітній примирився з потерпілим, перепросив його та відшкодував завдану шкоду.
Читайте також: Чернишов повідомив скільки українських біженців уже не повернуться з-за кордону
Враховуючи ці обставини, суд закрив кримінальне провадження через відмову потерпілого від обвинувачення та призначив К. покарання у вигляді пробаційного нагляду на 2 роки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі