На Франківщині у п'яній ДТП загинула малолітня дитина, ще троє осіб травмовано
Водій не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, не впорався із керуванням та заїхав у відбійник
Вчора, 8 червня близько 17:57 до поліції надійшло повідомлення про ДТП в селі Ямниця Івано-Франківської області. Про це інформує поліція Прикарпаття.
36-річний мешканець Ямницької ТГ, керуючи автомобілем «Opel Vectra», не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, не впорався із керуванням та заїхав у відбійник.
У ДТП 9-річна пасажирка від отриманих травм загинула на місці події, ще двоє дітей, 2015 та 2012 років народження та 40-річний пасажир з травмами доставлені до лікувального закладу.
Водія перевірено на стан сп’яніння, його результат – 2.08 проміле.
Водія слідчі затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу.
Вирішується питання повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
У Львові жінка з дитиною, перебігаючи дорогу, потрапили під колеса автомобіля (ФОТО)
Внаслідок ДТП пішоходи отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичних закладів
Обидва в'їхали у дерево: у ДТП на Львівщині загинули два мотоциклісти (ФОТО)
Поліція Львівщини закликає водіїв двоколісних транспортних засобів – будьте уважними, неухильно дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкості та слідкуйте за дорожньою обстановкою
За добу на Львівщині в аваріях постраждало 14 людей (ФОТО)
Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху до неухильного дотримання правил
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі