На Франківщині чоловік погрожував зброєю дітям учасників АТО
27 серпня близько 17 години неподалік КПП Говерлянського лісництва між туристами та орендарем форельного господарства виник конфлікт. Про це інформує Cектор комунікації поліції Івано-Франківщини.
Група калуських туристів у кількості 16 чоловік, серед яких були діти та учасники АТО/ООС здійснювали туристичний похід на озеро Несамовите.
На зворотному шляху зупинилася на території форельного господарства в альтанках пообідати.
Чоловік, який приїхав на автомобілі, вимагав негайно покинути місце, або оплатити, мотивуючи це тим, що це його територія. Чоловік поводив себе агресивно, мав ознаки алкогольного сп’яніння, а в руках тримав зброю та погрожував нею.
Правоохоронці встановили особу чоловіка — це 51-річний мешканець смт Делятин, Надвірнянського району.
До адміністративної та кримінальної відповідальності раніше не притягувався. Зброю, яка належить чоловіку та дозвіл на неї правоохоронці вилучили. Крім того, поліцейські склали на водія адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом в нетверезому стані.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України «Погроза вбивством», санкція якої передбачає відповідальність у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі