На Франківщині водій збив електроопору і втік, залишивши двох потерпілих у важкому стані (ФОТО)
У Коломиї водій автомобіля вчинив ДТП та вирішив покинути місце події і пасажирів, які знаходились в транспортному засобі. Двоє потерпілих знаходяться в реанімації.
Як повідомляє Нацполіція Івано-Франківської області, 2 червня, о 02:50 год, до поліцейських надійшло повідомлення про ДТП у Коломиї. Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи встановлено, що на одній із вулиць водій автомобіля «Volkswagen Passat» не впорався з керуванням, з’їхав з дороги і здійснив зіткнення з двома електроопорами. Автівка перекинулася на бік, а одна з електроопор впала на неї. У результаті аварії травмувалися 35-річний і 49-річний пасажири, мешканці Коломийщини, а ще один пасажир не постраждав.
Водій транспортного засобу покинув місце події, залишивши потерпілих. Поліцейські встановили його особу, йдеться про 37-річного мешканця Коломиї. За місцем проживання чоловіка немає, наразі, його розшукують правоохоронці.
Слідчими за фактом аварії розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі