На Франківщині знайдено тіло дитини, яка послизнулася на камінні та впала у Черемош
Вчора, 12 червня, близько 20:50 год, у селі Тюдів, Косівського району, перебуваючи на відпочинку послизнувся з каміння та впав у річку Черемош 12-річний хлопчик. Про це інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
До аварійно-рятувальних робіт залучено рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини #14 (5 чол., 1 од. тех.), місцевої пожежної команди селища Кути (3 чол., 1 од. тех.), пошуково-рятувального відділення міста Косів Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в області (5 чол., 1 од. тех., 1 катамаран). Оголошено «Збір-аварія» для відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в області.
О 21:12 год до місця події прибули МПК Кути, а о 21:14 год — ДПРЧ-14.
Зі слів очевидців встановлено, що на річці Черемош перебувало троє дітей, один з яких (хлопчик, 12 років) послизнувся з каміння та впав у річку, після чого дитину понесло вниз за течією.
Сьогодні, 13 червня, близько 08:00 год, гірські рятувальники підняли на берег тіло дитини, щодо якої здійснювались пошуки.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі