На фронті бійцям КОРДу врятував життя броньований «Гелендваген» кримінального авторитета з Львівщини (ФОТО)
Автомобіль був вилучений у кримінального авторитета
Навіть кримінальні авторитети, нехай проти своєї волі, роблять внесок у справу нашої Перемоги.
Як повідомляє у своєму «Telegram»-каналі радник очільника МВС Антон Геращенко, «у кримінального авторитета «Нєдєлі», Андрія Недзельського у рамках кримінальної справи було вилучено броньований «Мерседес «Гелендваген». Коштує така машина 500 тисяч доларів щонайменше. А то й більше. Вона стояла під арештом на майданчику Держпідприємства Мін’юсту — СЕТАМ.
Відповідно до Закону про військовий стан, ця цінна машина була вилучена, і під час штурму Ірпеня зберегла життя 4 бійцям спецпідрозділу поліції КОРД.
Якби вони були на звичайній машині, а не на броньовику кримінального авторитета, то всі четверо гарантовано загинули б», — написав Геращенко.
Антон Геращенко закликав «інших кримінальних авторитетів віддавати свою «броню» на фронт».
«Від російських ракет та бомб вона вас не врятує. А життя наших бійців точно будуть у більшій безпеці», — зазначив Геращенко.
Довідково. Андрій Степанович Недзельський (Нєдєля або Андрій Львівський; нар. 1 березня 1973, Львівська область) — український кримінальний авторитет, злодій у законі (хоча на момент отримання «титулу» не відбував термін покарання у місцях позбавлення волі, що суперечить «старим поняттям»). Мав широкі зв’язки серед слов’янських та кавказьких злодіїв з клану Діда Хасана, був «смотрящим» за Україною та Києвом, а також утримувачем українського злодійського «общака».
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі