На фронті поліг Герой Роман Козар з Львівщини, який призваний на військову службу восени цього року
Воїн поліг районі населеного пункту Вовчанськ Чугуївського району Харківської області
У бою проти російських окупантів загинув навідник аеромобільного відділення 2 аеромобільного взводу та роти одного з підрозділів ЗСУ, солдат Козар Роман Васильович, житель с. Дубина, 1984 року народження. Про це повідомила Сколівська міська рада.
Роман Васильович був призваний на військову службу восени 2024 року. Легко влився в ряди Захисників України.
Згідно з військовою присягою, він мужньо виконував свій обов’язок перед українським народом, віддаючи всі свої сили для захисту рідної землі. На жаль, у одному із запеклих боїв, 21 грудня 2024 року, в районі населеного пункту Вовчанськ Чугуївського району Харківської області, Роман героїчно загинув, завершивши своє земне життя.
"У ці скорботні дні ми схиляємо голови перед пам’яттю Героя. Його жертовність і любов до Батьківщини – приклад справжньої відданості й мужності. Ми маємо зберегти нашу національну ідентичність, нашу культуру, наш народ і нашу державу, во ім’я тих, хто жертвує життям за нас! Адже іншого вибору в нас немає", - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомляли: на Донеччині загинув Герой зі Львівщини Михайло Гацько
Вічна слава Герою України! Нехай Господь прийме його душу до свого Царства, а родині та близьким дарує сили пережити цю страшну втрату.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Росія за допомогою ШІ вигадала українського воїна, який нібито загинув на Близькому Сході
У фейкових повідомленнях вказувалося про загибель "уродженця Дніпровського району" Анатолія Оніщука
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Найкоментованіше
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- Король і королева Швеції відвідали концерт у Львівській національній філармонії
- З 1 вересня вчителі гарантовано отримають 20% надбавки до зарплати
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
Найчитаніше
- На Львівщині священника відлучили від УГКЦ за повторне одруження
- Паливний експерт спрогнозував, якою буде вартість дизелю та бензину в Україні
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- На Львівщину повертається загиблий Герой Іван Юзьв’як
- У Львові одноріча дитина зачинила маму на балконі дев’ятого поверху
Коментарі
Прийми, Господи, світлу душу воїна Романа до Царства Небесного, бо нема більшої любові на світі, як віддати життя за ближнього свого!