На фронті внаслідок російського ракетного удару загинула головна сержантка 80-ї ОДШБр Катерина Закорецька
Без матері залишився восьмирічний син
На фронті внаслідок російського ракетного удару загинула головна сержантка 80 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України Катерина Закорецька, повідомили в Люботинській міській раді.
“16 травня під час виконання бойового завдання головна сержантка Закорецька Катерина Володимирівна, 1989 року народження, загинула в Харківській області внаслідок ракетного удару”, йдеться в дописі.
Закорецька підписала контракт із ЗСУ після закінчення Харківського національного університету внутрішніх справ у 2013 році. Вона служила в Силах ППО.
“Катя дуже любила сім’ю, життя і вірила в Перемогу. Після початку повномасштабного вторгнення Росії Катя виконувала складні бойові завдання, захищаючи небо Харківщини, і до останнього подиху залишалася вірна військовій присязі”, – зазначили в міськраді.
Читайте також: завтра Львів попрощається з бійцем 80-ї ОДШБр, спортсменом Максимом Котом.
Похорон військової відбувся 27 травня. Без матері залишився восьмирічний син.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі