На фронті загинув працівник львівського центру розробки SoftServe Ukraine
Іван був частиною команди з 2020 року, працював Azure DevOps Engineer у львівському центрі розробки
На фронті загинув Іван Гуменюк. Про це повідомляє SoftServe Ukraine.
Іван був частиною команди з 2020 року, працював Azure DevOps Engineer у львівському центрі розробки.
З грудня 2024 року служив у Збройних Силах.
Він був надзвичайно глибокою, інтелігентною особистістю з тонким почуттям гумору, здатний знаходити рішення навіть у найскладніших ситуаціях.
Юрій Тачинський, менеджер команди, в якій працював Іван: «Іван запамʼятався як спокійний, виважений тіммейт. Було легко комунікувати, перекинутись жартами».
«Працював з Іваном досить довго. Він був навіть моїм ментором на час трейні періоду. Був супер відкритою людиною, допомагав з тасками, вводив в курс справи, багато підтримував, навіть якщо я вночі дзвонив. Супер позитивною людиною був...», – коментує колега Івана, Віталій Коваляк.
У SoftServe Ukraine додали, що підтримують родину Івана — у компанії діє програма Shielded Families для сімей співробітників, які загинули на війні. Компанія допомагає фінансово, консультує щодо оформлення допомоги від держави, надає безплатні консультації з психологом, медичне страхування та кар'єрне менторство.
varta1.com.ua: Новини
У середу Львів попрощається із трьома захисниками (ФОТО)
Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.
Голова КМВА розповів, яка кількість людей може залишатися під завалами будинку в Києві
Російська ракета уразила будинок і фактично знищила весь під’їзд
В Ізраїлі, внаслідок ракетної атаки, загинула родина з Одеси
Іран завдав ударів по місту Бат-Ям, внаслідок чого загинула українська родина з Одеси. Громадяни України приїхали на лікування доньки в Ізраїлі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі
Тцк викрали, не як інакше, видно людина розумна, сам би не поліз в м'ясорубку. Будьте ви прокляті тцк-шні сукі