"На гачку" в інтернет-шахраїв: як не потрапити у пастку (поради)
Мінус 7000 грн: волиняни продовжуть попадатись «на гачок» інтернет-шахраїв. Минулої доби, до поліції Волині надійшло два повідомлення від мешканців Нововолинська та Луцька про те, що їх ошукали майже на 7 тис грн, під час покупок товарів через інтернет-сайт. Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.
Поліція закликає громадян не здійснювати покупок на сумнівних сайтах, перераховувати кошти за товар тільки після його отримання. Уникнути шахрайств також допоможуть наступні поради:
— не варто переказувати гроші наперед. Якщо просять повну передоплату, то швидше за все це шахраї. Є різні служби доставки, де можна розрахуватися за товар після його отримання;
— коли дають номер карти для передоплати, радимо зайти на сайт кіберполіції, де в розділі «Стоп фрауд» ви можете перевірити номера наданого вам рахунку чи не входить він до списку шахрайських;
— якщо дуже низька ціна на товар (нижча середньостатистичної), то швидше за все ви попалися на шахраїв;
— ні в якому разі не повідомляти ні номерів банківської карти ні номерів CVV2-коду третім особам;
— не спілкуватися за номерами телефонів, які вам пропонують псевдопродавці;
— замовляючи товари чи послуги через офіційні сайти, обов’язково перевірити чи вони не фішингові тобто шахрайські веб-ресурси, які виманюють реквізити платіжних карток під виглядом надання послуг, що не існують (наприклад, поповнення мобільного рахунку, переказів з картки на картку, замовлення квитків на різні концерти, вистави або веб-ресурс організації, якій користувач довіряє (наприклад, клон інтернет-банку).
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі