На горі Тростян травмувалися двоє дітей
За попередню добу рятувальники надали допомогу чотирьом туристам-лижникам

На Львівщині за минулу добу, 20 січня, на гірськолижних курортах травмувалися четверо людей.
Як повідомили у Департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, 20 січня в селищі Славське на горі Тростян надавалась допомога 3 травмованим-туристам лижникам, з них 2 дитини, а саме:
- мешканець м. Дніпро 1970 року народження — травма лівої ноги;
- мешканець м. Вінниця 2008 року народження — травма лівої ноги;
- мешканка м. Львів 2006 року народження — травма лівої ноги.
На гірськолижному витягу «Політехнік» надавалась допомога травмованому туристу–лижнику з Одеси, 1974 року народження. У нього — травма правої ноги.
varta1.com.ua: Новини

Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
- На Львівщині дівчата знущалися над хлопцем з інвалідністю: поліція відкрила кримінальне провадження (ВІДЕО)
- Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
Найчитаніше
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- У Дубаї у важкому стані знайшли 20-річну модель зі Львова, яка зникла понад тиждень тому
- Поліція розповіла деталі ДТП з травмованими під Львовом (ФОТО)
- На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який став на захист України у січні 2025 року
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
Коментарі