На Говерлі травмувався мешканець Львова

Вчора, 11 липня, близько 13:00 год, мешканець міста Львова, перебуваючи на горі Говерла, у складі туристичної групи (21 чоловік), травмував нижню кінцівку. Про це інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Чоловіку необхідна була допомога по транспортуванню до підніжжя гори.
О 13:08 год для проведення аварійно-рятувальних робіт залучено рятувальників пошуково-рятувального відділення Ворохта (пост Заросляк) у складі 4 фахівців.
О 15:05 год на допомогу залучено додатково рятувальників пошуково-рятувального відділення селища Ворохта у складі 5 фахівців на 1 одиниці техніки.
О 14:40 год рятувальники поста Заросляк дісталися до місця перебування постраждалого та розпочали його транспортування до підніжжя гори, де о 17:15 год передали працівникам ШМД.
[gallery link=«file» columns=«2» ids=«292465,292466»]
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі