На хабарі погорів київський суддя: у його кабінеті знайшли дещо цікаве (ФОТО)

Дивлячись на фото, це прихильник «пшонковщіни» епохи Януковича

Співробітники Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро викрили на корупції суддю Броварського міськрайонного суду Київської області. Він вимагав 4 тис. доларів США хабаря за «правильне вирішення питання» під час судового засідання.

Як повідомляє Служба безпеки України, викрили його «на гарячому» при отриманні другого траншу неправомірної вигоди у розмірі 3 тис. доларів США.

Суддя одержав хабаря від представника однієї зі сторін у цивільній справі. За це – обіцяв ухвалити рішення на користь цієї сторони.

Неправомірну вигоду отримував двома траншами: спочатку 1 тис. доларів за рішення, що зобов'язало іншу сторону шукати додаткові докази у справі, а ще 3 тис. – за рішення про стягнення боргу на користь позивача.

Наразі судді повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Під час обшуків у нього вилучено розфасовані в різні конверти 15 600 доларів США.

Тривають слідчі дії, вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу.

Читайте також: у скандального екссудді Вищого госпсуду проводять обшуки.

Що цікаво, у кабінеті у затриманого помітили книгу, назва якої каже: «Апокаліпсис державності як наслідок корупції в Україні». При цьому сам він і попався на корупції.

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко

Читайте також