На Харківщині школярі, діючи за інструкціями з Телеграм-каналу про маніяків, забили до смерті людину й зняли це «для звіту» на відео

Заявили, що вважають себе учасниками руху скінхедів та мають однодумців в Києві

Ілюстрація з відкритих джерел

В Краснограді посеред дня троє хлопців в парку напали на 62-річного чоловіка. Він повертався додому з місцевого ринку - там заробляв ремонтом велосипедів. На півдорозі школярі збили жертву з ніг та накинулися всі втрьох, били жорстоко. А все, що відбувалося, знімали на відео. Потім впевнилися в тому, що жертва померла та втекли, про це розповів начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов. 

«Найстарший серед них - 15-річний Ярослав, він же лідер групи. Після затримання сказав, що вважає себе учасником руху скінхедів та має однодумців в Києві. Саме тому вбивство знімали від початку до кінця - для підтвердження того, що воно насправді було. Натхнення та інструкції Ярослав отримував через телеграм-канал про вбивства та маніяків. А готове відео відправив своєму віртуальному “товаришу”, який так само захоплюється вбивствам», повідомив  Сергій Болвінов.

Він зазначив, що ці записи слідчі знайшли в телефонах у школярів. Двом молодшим, Марку та Дмитру - по чотирнадцять років. Тепер всі вони кажуть, що нібито не хотіли вбивати, а лише побити.

фото: НПУ

«Втім на виявленому відео хлопці зовсім не дивуються та не лякаються, коли розуміють, що чоловік вже не дихає, а навпаки жартують про крематорій.

Завдяки слідчій та оперативній роботі маленьких садистів вдалося знайти та затримати, будемо клопотати про тримання під вартою для них. У вбивстві зізнались всі троє. Матір найстаршого виховує його сама, при цьому веде асоціальний спосіб життя. Батьки двох інших хлопців не хочуть вірити в те, що їхні діти могли таке зробити»,  відмітив Болвінов.

Читайте також:  поліція розшукала чоловіка, який викинув валізу з трупом своєї матері в Тернополі.

Він наголосив: «цих фанатів скінхедів ми вирахували, знайшли та затримали дуже швидко. І можу запевнити, окрім реального терміну за ґратами на таку молодь більше нічого не чекає. Не зважаючи на вік».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також