На Харківщині дівчина знімала на відео знущання з тварини (ВІДЕО 18+)
На Харківщині дівчина знущання над твариною опублікувала на своїй сторінці в «Instagram». Вона похизувалась тим, як з усієї сили копає кошеня, яке влітає в стіну паркану. Про це пишуть «Вартові Еспресо».
«Цю малолітку на фото звуть Анастасія Руднєва, проживає у Печенігах, на Харківщині і раніше перебувала на обліку у поліції», — йдеться у дописі.
Дівчина у своєму «Instagram» залила відео, як знущається з кошеня і штовхає його ногою в стіну під радісний сміх свій та оператора, який це знімає.
«Давайте зробимо її популярною. Сподіваємось на втручання волонтерів та зоозахисників, а також поліції!» — додали у дописі.
У поліції відреагували на цю історію. Слідчі Харківщини розпочали досудове розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами.
«У мережі Інтернет з’явилося відео, на якому дівчина штовхає ногами кота. З відповідною заявою до поліції звернулась харків’янка. Поліцейські з’ясували, що правопорушницею є 15-річна учениця 9-го класу однієї з шкіл Чугуївського району. У листопаді під час прогулянки з 14-річною подругою дівчина помітила кота та з невідомих причин почала з нього знущатись, вдаривши його ногою. Подруга знімала правопорушення на мобільний телефон. Свої дії підліток пояснити не змогла та зазначила, що шкодує про вчинене. Тварина жива, кіт втік від школярки», — повідомили в поліції.
Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за цією статтею передбачене у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.
Слідчі дії тривають.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі