На Херсонщині росіяни вбили волонтерів з Франції

Вдарили дронами

Через ворожий удар по Бериславу Херсонської області загинули та постраждали іноземні волонтери. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Армія рф вбила двох громадян Франції. Ще троє іноземців дістали легкі травми. Серед поранених також  активіст українського представництва організації. Щирі співчуття родинам загиблих», - поділився деталями Прокудін.

У Національній поліції додали, що поліція Херсонщини вже розпочала кримінальне провадження.

«Внаслідок атаки ворожих БпЛА загинули двоє чоловіків. Також поранено трьох чоловіків та одну жінку. Попередньо встановлено, що загиблі були громадянами Франції. Троє поранених, серед яких і жінка, також іноземці. Четвертий чоловік, який отримав травми – 41-річний одесит. Всі постраждалі приїхали на Херсонщину як волонтери. У результаті атаки суттєво пошкоджено їх транспортні засоби», - розповіли подробиці у Нацполіції. 

Раніше повідомлялося: на війні загинув Герой зі Львівщини Ігор Вовк

Поранених та загиблих поліцейські разом із медиками доправили до лікарні. Постраждалим надається необхідна допомога.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим